O firmie

Instalnet Sp z o.o. prowadzi działalność gospodarczą w zakresie obrotu specjalnego od 2009 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu na rynek polski materiałów ochrony balistycznej, jak: kamizelki kuloodporne, wkłady do kamizelek zarówno elastyczne jak i twarde, hełmy oraz materiały o zwiększonej wytrzymałości, jak NOMEX i ARAMID UD.

Oprócz oferowania wyrobów zagranicznych producentów, dzięki ostatnio podjętej inicjatywie, firma - współdziałając w ramach konsorcjum z polskim producentem umundurowania i kamizelek taktycznych, firmą Selw-2 dąży do rozwinięcia rodzimej produkcji w zakresie kamizelek kuloodpornych. Naszym zamiarem jest dostarczenie polskim odbiorcom wysokiej klasy i nowoczesnych środków indywidualnej ochrony balistycznej.

Firma oprócz Koncesji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji posiada także Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego.

Jako jedyna w Polsce jest certyfikowanym dostawcą wyrobów firmy V-great, znaczącego na świecie producenta materiałów o zwiększonej wytrzymałości oraz środków ochrony balistycznej.

Ponadto Instalnet Sp. z o.o. realizuje inne przedsięwzięcia gospodarcze z obszaru obrotu specjalnego wynikające z zakresu posiadanej koncesji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.